Płatki żytnio-owsiane kółeczka miodowe Umysł 200 g
PRODUCENT:
Milzu
MARKA:
PRODUCENT
Marka
Kod kreskowy
4751022361070
OPIS PRODUKTU
Milzu płatki zbożowe Zwinność są wykonane z pełnoziarnistej mąki żytniej z dodatkiem pełnoziarnistej mąki owsianej – bogatej w błonnik i beta-glukany, działające w korzystny sposób na mikroflorę jelitową. Błonnik pokarmowy wiąże nadmiary cholesterolu co przyczynia się do zmniejszania jego stężenia we krwi. Dodatkowo płatki zawierają witaminy z grupy B (B1, B2, B5, B6), które odpowiadają za regulacje przemian metabolicznych, uwalniane energii oraz regulowanie funkcjonowania układu nerwowego. Wysoka zawartość żelaza, fosforu, cynku i magnezu uzupełnia jadłospis w niezbędne minerały. Ponadto płatki zawierają w swoim składzie kakao, które jest źródłem wapnia, chromu, miedzi, magnezu, cynku oraz polifenoli. Wysoka zawartość wyżej wymienionych związków odpowiada za działanie przeciwzapalne i przeciwutleniające.
SKŁAD PRODUKTU
Mąka (mąka żytnia, mąka owsiana), syrop cukrowy, cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, kakao, sól morska.
SPOSÓB UŻYCIA
Płatki zalej mlekiem krowim lub roślinnym. Można je spożywac jako przekąskę , z dodatkiem jogurtu, jako dodatek do sałatki.
SZCZEGÓŁY PRODUKTU
DLA DZIECI: DLA DZIECI
Informacje alergenne: Produkt zawiera gluten.
Kraj pochodzenia: Łotwa
VEGE: VEGE
Zalecane warunki przechowywania: Przechowywac w suchym i chłodnym miejscu.
PRODUCENT: Milzu
Marka: Milzu

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.

Rabat 0%