Kasza jaglana BIO 1000 g
PRODUCENT:
LookFood
MARKA:
PRODUCENT
Marka
Kod kreskowy
5902340973141
OPIS PRODUKTU
Kasza jaglana 100% pochodząca z kontrolowanych upraw ekologicznych. Kasza jaglana otrzymywana jest z łuszczonego prosa. Proso charakteryzuje się brakiem białek glutenowych, co pozwala na włączenie prosa do diety chorych na celiakię. Proso jest źródłem magnezu, potasu, żelaza witamin z grupy B oraz krzemu. Ze względu na wyżej wymieniony skład kasza jaglana jest jedyną kaszą o działaniu zasadotwórczym. Kompleks witamin z grupy B (B1, B2, PP, B6, kwas foliowy oraz kwas pantotenowy) dba o układ nerwowy, usprawnia pracę metabolizmu oraz korzystnie wpływa na koncentrację.
SKŁAD PRODUKTU
100% kaszy jaglanej pochodzącej z kontrolowanych upraw ekologicznych.
SPOSÓB UŻYCIA
Należy odmierzyć 50 g kaszy i zalać zimną wodą na 1 godzinę, odsaczyć kaszę. Zagotować wodę z 1 łyżką soli i oliwy, wsypać do niej wcześniej wymoczoną kaszę ( proporcja wody do kaszy 2:1) i gotować pod przykryciem 15 minut. Doskonała do zup, sałatek i deserów.
SZCZEGÓŁY PRODUKTU

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.

Rabat 0%