Zdrowe słodycze z witaminami. Bez laktozy. 11.01.2019r.
Słodycze LiLY 
7Pharma to grupa ludzi od ponad dwudziestu lat związanych z branżą FMCG i farmaceutyczną, specjalizujących się w produkcji wysokiej jakości suplementów diety w formie słodyczy. Ich celem jest dostarczenie produktów, które nie tylko fantastycznie smakują, ale przede wszystkim są zdrowe.

W ofercie 7Pharma znajdują się lizaki musujące LiLY Pops, draże LiLY Candy oraz żelki LiLY Jelly. Słodycze LiLY mogą być przyjmowane przez osoby z nietolerancją laktozy, ponieważ słodycze LiLY jej nie zawierają. W ich składzie nie ma też cukru, który został zastąpiony erytrytolem. Erytrytol nie powoduje wzrostu poziomu glukozy we krwi, nie dołoży dodatkowych kilogramów, nie podrażnia żołądka i nie przyczynia się do powstawania próchnicy. Co ważne, słodycze LiLY zostały wzbogacone  witaminami, aby pomóc dzieciom i młodzieży uzupełnić dietę w ważnych dla nich okresach rozwoju.

W ofercie Merkury znajdą Państwo LiLY żelki Jelly o smaku: polskich owoców oraz o smaku owoców tropikalnych. Dodatkowo znajda Państwo lizaki LiLY Pops występujące w 4 smakach. Smak malinowy z dodatkiem ekstraktu z tymianku oraz szałwii lekarskiej działa łagodzącą na stan zapalny gardła. Lizak o smaku pomarańczowym wykazuje działa przeciw lokomocyjne. Lizaki o smaku malinowym oraz truskawkowym dostarczają witamin, które uzupełnią codzienną dietę dzieci jak i dorosłych. Oraz Lili draże występujące w takich samych smakach co lizaki LiLY Pops.


ZOBACZ OFERTĘ PRODUKTÓW >>
Tagi:
Data dodania: 2019-01-11