Wspieramy Klientów w zwiększeniu sprzedaży. Sprawdź.
Tworzymy nowoczesne rozwiązania dla sklepów, zapewniając naszym Partnerom kompleksowe działania promocyjne-sprzedażowe. Wspieramy Klientów na różnych płaszczyznach, rozwijając jednocześnie nasze dwa flagowe projekty tj. Takie Zdrowe i Apteczka Zdrowia.
Takie Zdrowe to projekt, który przybiera kształt strefy produktów ze zdrową żywnością, dostępny w wielu sklepach w całej Polsce. Nasz sposób pracy to nie tylko branding stref regałowych, ale przede wszystkim skomponowanie atrakcyjnego asortymentu, czytelnej ekspozycji, efektywne wsparcie marketingowe oraz szkolenia sprzedażowe. Naszym celem są działania edukacyjne mające na celu propagowanie zdrowego stylu życia i świadomości wpływu żywności na zdrowie.

Zobacz co zyskasz dzięki współpracy z Takie Zdrowe!

Prowadzisz sklep i nie zamierzasz dać się wyprzedzić konkurencji? Chcesz wykorzystać jeden z najsilniejszych trendów handlowych już promowanych przez wielkie sieci?Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Skontaktuj się z jednym z naszych Doradców, a pomożemy Ci:

  • nawiązać relację z nowym, perspektywicznym klientem;
  • wypracować dodatkowy obrót;
  • wyprzedzić konkurencję;
  • zyskać miano sklepu podążającego za trendami.

Dlaczego to takie ważne?

Takie Zdrowe to coś więcej niż propozycja dla handlu. To kompleksowy projekt zakładający również edukację i promocję zdrowego stylu życia.

Dostarczamy Ci niezbędnej wiedzy na temat utrzymania życiowej równowagi i świadomego odżywiania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę takiezdrowe.pl!

Apteczka Zdrowia, to projekt pozwalający na lepsze wyeksponowanie leków wydawanych bez recepty oraz suplementów diety w ofercie naszych partnerów biznesowych! Proponowane ekspozytory są nie tylko narzędziem do atrakcyjnej prezentacji produktów, ale również sposobem do zwiększania świadomości Klientów. Dlaczego? Propozycje wystawowe zawierają w sobie ściśle dobrany asortyment odpowiadający najwyższym standardom i oczekiwaniom Konsumentów. Dbamy i przestrzegamy dobrej praktyki obrotu lekami. Naszym celem jest wspieranie rozwoju  partnerów biznesowych oraz dzielenie się z nimi wiedzą, która jest zgodna z wytycznymi inspektoratu farmaceutycznego.  Ze wsparciem programu Apteczka Zdrowia Nasi Klienci osiągają swoje cele sprzedażowe w jeszcze szybszym tempie.Co zyskujesz w ramach współpracy w programie Apteczka Zdrowia?

  • Posiadamy gotowe ekspozytory, ale przygotowujemy je również w rozmiarach indywidualnych.
  • Ekspozytory zapewniają dobrą widoczność leków oraz ich szybką rotację.
  • Dobra praktyka obrotu lekiem, to nasz priorytet, którym się dzielimy z Naszymi Partnerami.
  • Zapewniamy opiekę merytoryczną zgodną z wartościami inspektoratu farmaceutycznego

Skontaktuj się z Nami i już dziś dowiedz się więcej!
ZAREJESTRUJ SIĘ

Tagi: zakupy, hurtownia zdrowej żywności,
Data dodania: 06.12.2019