Pasty i kremy - zdrowy posiłek dla całej rodziny. 03.09.2019r.
Jak już dobrze wiesz, nasza firma Merkury S.A. dynamicznie się rozwija. Rozszerza się również oferta produktów. Podczas doboru nowego asortymentu dział zakupów stara się spełniać oczekiwania klientów i dostosowywać portfolio do obecnych trendów konsumenckich. Co nowego możesz spotkać w Merkury ?
Smarowidła i kremy od RUDOLFS
 
            W dzisiejszych czasach coraz mniej ludzi może pozwolić sobie na samodzielnie, regularne przyrządzanie posiłków. Ci, którzy wciąż chętnie gotują w domu poświęcają na to coraz mnie czasu. Mimo to świadomość konsumentów na temat wpływu żywności na zdrowie jest coraz większa. Oba te czynniki sprawiają, że konsumenci poszukują produktów z których szybko i łatwo można przyrządzić zdrowy posiłek dla całej rodziny. Te kryteria spełania firma Lat Eko Food, która istnieje na rynku litewskim od 2010 roku. Lat Eko Food to produkty premium skierowane do wszystkich grup wiekowych – również do Ciebie. Są to pasty warzywno-ziołowe z nasionami oraz kremy owocowe.
Smarowidła są gotowe do spożycia nie wymagające podgrzewania. Pastę warzywną z pomidorów i nasion słonecznika wystarczy dodać do ugotowanego makaronu, posypać świeżą pietruszką i gotowe! Smacznym pożywny i zdrowy posiłek masz już przygotowany.


         

Ale to nie wszystko! Każdy produkt od Lat Eko Foods jest certyfikowany jako BIO, co świadczy o jego wysokiej jakości odżywczej. Żywność BIO cechuje się wyższą zawartością witaminy C, witamin z grupy B oraz większą zawartością składników mineralnych (żelaza, magnezu, potasu, fosforu). Smarowidła RUDOLFS spełniają liczne kryteria obecnych na rynku trendów w kategorii zdrowa żywność. Są przede wszystkim wegańskie (najsilniejszy trend 2019), wolne od GMO, bez dodatku cukru oraz konserwantów. Produkty sprzedawane są w szklanych opakowaniach. Osoba sięgając po słoik może czuć się spokojnie, że nie przyczynia się do degradacji naszej planety.

Infografika ulokowana na opakowaniu jest przejrzysta i sugeruje konsumentowi świadomy wybór, dobrej jakości produktu!


ZOBACZ OFERTĘ MARKI RUDOLFS >
  
   

                  
Tagi:
Data dodania: 02.09.2019