Oryginalne, czarne afrykańskie mydło prosto z NIgerii. 25.07.2019R.
Dudu Osun to delikatne peelingujące mydło w kostce zawierające w swoim składzie sproszkowane drzewo osun, drzewo kakaowca i liście palmy. Mają działanie oczyszczające, odświeżające i peelingujące. Czysty mód, masło shea, aloes oraz sok z limonki znakomicie odżywiają skórę oraz sprawiają, że jest ona bardzo miękka w dotyku. Bogactwo witamin, zwłaszcza A i E, antyoksydanty i składniki mineralne opóźniają proces starzenia oraz sprawiają, że skóra nabiera równomiernego kolorytu. Piękny, świeży zapach jest dodatkowym atutem. Łączy w sobie właściwości peeelingujące i odżywiające, idealne dla skóry suchej, wrażliwej i problematycznej. Obecność naturalnej gliceryny może powodować skraplanie się na nim wody. Jego nierównomierny koloryt jest naturalny.

Sklad produktu:
Pure Honey, Shea Butter, Osun (camwood), Palmkernel oil, Cocoa pod ash, Palm bunch ash, Aloe vera, Lime juice, Water & Fragrance

Sposób użycia:
Jest odpowiednie do mycia twarzy, demakijażu i ciała. Najlepiej nakładać mydło z pomocą gąbki lub myjki. Powinno się je przechowywać w zamkniętym pojemniku lub ażurowej mydelniczce. Mydła nie należy pozostawiać w wodzie lub mokrego bezpośrednio na wannie lub umywalce. Obecność naturalnej gliceryny może powodować skraplanie się na nim wody.


KUP CZARNE MYDŁO DUDU OSUN >


   


Tagi:
Data dodania: 25.07.2019