Oferta Yope powiększona o kolejne pozycje. Zobacz co mamy nowego?
Rozszerzamy ofertę kosmetyków i środków czystości marki Yope.

Mycie włosków przedszkolaka znów zakończyło się awanturą i łzami? Który rodzic nie zna tego scenariusza? A przecież nie musi tak być. Warto zadbać o to, by dziecięca kąpiel nie była przykrym obowiązkiem, ale raczej przyjemną zabawą. Sposobów na to jest kilka. Jednym z prostszych jest sięgnięcie po odpowiednie, naturalne kosmetyki, np. pięknie pachnące, ubrane w ciekawe, kolorowe opakowania łagodne mydła, żele, szampony i odżywki Yope.

Yope to polska marka wyróżniająca się dopracowanymi recepturami (preparaty w ponad 90% składają się z naturalnych składników), a także certyfikatami potwierdzającymi nietestowanie na zwierzętach i możliwość recyklingu opakowań. Stworzona przez młode małżeństwo (i rodziców zarazem) – obejmuje kosmetyki dla dzieci i dorosłych, preparaty antybakteryjne, a także naturalne środki czystości.

Co ważne nawet te ostatnie, choć absolutnie skuteczne, pozbawione są silnych, drażniących a często również potencjalnie niebezpiecznych dla zdrowia, sztucznych substancji, jakie wykorzystywane są w tradycyjnych detergentach. Dzięki temu możemy je bezpiecznie stosować zarówno w kuchni, łazience, jak i pokojach dziecięcych. Nawet tych zamieszkałych przez małych alergików.

Ofertę produktów marki Yope właśnie rozszerzamy o kolejne pozycje! Są wśród nich m.in. mydła do rąk dla dzieci o zapachach: jaśminu, nagietka, kokosa i mięty, a także żele pod prysznic, balsamy oraz płyny do mycia łazienek i podłóg.
ZOBACZ PRODUKTY >

      
Tagi:
Data dodania: 11.03.2021