Odświeżające drażetki Dosfarm
Od dziecka słyszymy, że jeżeli będziemy jeść słodycze, to popsują nam się zęby. Okazuje się, że nasze mamy miały rację. Cukier nie tylko powoduje próchnicę, ale jest też jednym z czynników powstawania otyłości u najmłodszych. Zostawmy jednak temat cukru, bo nie o nim będzie mowa, a o jego braku i to w słodyczach! Czy to możliwe? Zdecydowanie tak!

Przedstawiamy markę Dosfarm, która od prawie 20 lat przygotowuje wyjątkowe cukierki. Łakocie powstają zgodnie z ideą, niosącą zdrowe przesłanie. Producent chce dostarczać najwyższej jakości, odświeżające słodycze bez cukru, które są odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Co sprawia więc, że odświeżające drażetki Dosfarm są słodkie? Odpowiada za to sorbitol, nadający cukierkom delikatną słodycz. Sorbitol to niskokaloryczny słodzik, który w porównaniu do tradycyjnego cukru nie powoduje wzrostu poziomu glukozy we krwi. Sorbitol zapobiega także powstawaniu próchnicy, pomagając w zachowaniu odpowiedniej mineralizacji zębów.

Drażetki Dosfarm charakteryzuje nie tylko delikatna słodycz. To fuzja smaków! Mięta połączona ze smakiem arbuza, truskawki lub mango, to prawdziwa przyjemność dla podniebienia. Warto dodać, że cukierki zostały wzbogacone o witaminę C – królową odporności, która tworzy niesamowitą moc orzeźwienia. Wszystko to mieści się w małych cukiereczkach, które zostały zamknięte w poręcznym, niepowtarzalnie wesołym opakowaniu. To produkty, które dają radość i cieszą każdego. To po prostu najlepsze odświeżające cukierki na świecie!
Tagi:
Data dodania: 17.05.2022