Nowe, jesienne smaki Long Chips

Jesień to doskonały czas na odświeżenie asortymentu, szczególnie poszerzenie oferty o produkty tematyczne związane z sezonem jesienno-zimowym. Dużym powodzeniem w tym czasie cieszą się artykuły z dynią, śliwkami czy sezonowymi grzybami! Te ostatnie pojawiły się w najnowszych chipsach Long Chips Creamy Mashroom. To nie jedyna nowość w ofercie łotewskiej marki – do grona najdłuższych chipsów na świecie dołącza też Long Chips Tomato, czyli mocno pomidorowy przysmak.

Jeżeli masz już w swojej ofercie klasyczne chipsy i szukasz czegoś nowego, idealnie wpisującego się w jesienne trendy, po które chętnie sięgają klienci, to Long Chips są odpowiedzią na Twoje potrzeby. Jeżeli raz spróbujesz nowoczesnych, długich chipsów, to nie będziesz mógł się od nich oderwać! Nowe, jesienne smaki Long Chips prezentują się znakomicie i dopełniają szeroką ofertę najdłuższych, a także najbardziej chrupiących chipsów na świecie! Oferta Long Chips w naszej dystrybucji zawiera już 19 smaków, a nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.

Jeżeli jeszcze nie znasz naszych bestsellerowych propozycji, przypominamy, że Long Chips to wyjątkowe przekąski ziemniaczane, powstające na Łotwie. Chipsy smażone są w wysokiej jakości oleju, jedynie przez 10 sekund. To sprawia, że są niesamowicie chrupkie i nie tak tłuste jak klasyczne chipsy. Long Chips charakteryzuje oryginalny kształt – są długie, płaskie i bardzo cienkie. 

Tagi:
Data dodania: 16.10.2023