Naturalne pasty do zębów bez fluoru Natura Siberica. 13.06.2019 r.
Naturalne wybielające pasta do zębów. Wyprodukowane na bazie unikalnej formuły wykorzystującej olej z nasion sosny syberyjskiej i roślin dalekiej północy.

Wyjątkową skuteczność całej serii past zapewnia tradycyjna metoda pozyskiwania roślin, zwana dzikimi zbiorami. Zbieranie surowców w momencie maksymalnej kumulacji najbardziej wartościowych i biologicznie aktywnych substancji w roślinie nadaje pastom tak wysoką skuteczność. Bazę past Natura Siberica stanowi bogaty w witaminę E olej z nasion sosny syberyjskiej, który naturalnie wzmacnia i chroni zęby oraz dziąsła.
Natura Siberica, w swoich produktach, używa roślin zbieranych ręcznie w ich naturalnym środowisku wzrostu. Tradycje zielarstwa zachowane w oryginalnych recepturach plemion Syberii zostały wzbogacone o najnowszą wiedzę biotechnologiczną ekspertów Natura Siberica.

Naturalne, ziołowe pasty do zębów to:

Naturalna ochrona zębów i dziąseł
Bezpieczeństwo
Wybielenie i wzmocnienie szkliwa
Oczyszczanie i ukojenie
Długotrwałe odświeżanie
Wzmocnienie szkliwa
Odświeżanie i wybielanie
Ochrona zębów wrażliwych

Pozyskiwane metodą dzikich zbiorów syberyjskie zioła kompleksowo pielęgnują jamę ustną, delikatnie oczyszczają zęby, pomagają usunąć płytkę bakteryjną i zapewniają świeży oddech przez cały dzień. Pasta jest bez fluoru, ale za to na wysokich miejscach znajdują się składniki naturalne. Warto nadmienić, że ten składnik odpowiada za wzmocnienie szkliwa, ale jego nadmiar w organizmie może prowadzić do choroby zwanej fluorozą, czyli między innymi kruchości i przebarwień szkliwa.

Zobacz ofertę past w Merkury S.A.Właściwości i działanie ziół w ziołowej paście:

  • Organiczna mięta (Mentha Piperita Leaf Water) – działa antybakteryjnie, antyseptycznie, łagodzi podrażnienia. Daje przyjemne uczucie schłodzenia i świeżości w ustach.
  • Mietlica syberyjska (Agrostis Sibrica Extract) – pomaga zabezpieczyć przed uszkodzeniami.
  • Organiczny rumianek (Chamomilla Recutita Flower Water) – wspomaga gojenie się ran.
  • Koniczyna (Trifolium Pratense Flower Extract) – ma właściwości łagodzące i regenerujące, a także przeciwzapalne.
  • Tarczyca bajkalska (Scutellaria Baicalensis Extract) – działa antybakteryjnie, przeciwgrzybiczo, antyoksydacyjnie.
  • Szałwia (Salvia Officinalis Leaf Water) – ma działanie przeciwzapalne, hamuje rozmnażanie się wielu rodzajów bakterii.OFERTA PAST NATURA SIBERICA >
Tagi:
Data dodania: 12.06.2019