Błąd ładowania kontrolki Okruszki bloga
Error executing child request for handler 'System.Web.Mvc.HttpHandlerUtil+ServerExecuteHttpHandlerAsyncWrapper'.
Błąd: Error executing child request for handler 'System.Web.Mvc.HttpHandlerUtil+ServerExecuteHttpHandlerAsyncWrapper'.
Błąd: Brak symbola strony z układem bloga dla wpisu bloga id: 50
Natura Siberica marka stworzona z dzikich syberyjskich ziół

Natura Siberica to produkty stworzone z dzikich syberyjskich ziół i wyjątkowych naturalnych minerałów wzmacniających działanie składników aktywnych o właściwościach przeciwutleniających. Natura Siberica pomaga małym plemionom syberyjskim, płacąc znacznie wyższe ceny za ręczną  uprawę roślin i zbieranie ziół.
Cladonia Śnieżna - pozostaje zielona nawet pod śniegiem przy -50%C, posiada właściwości spowalniające procesy starzenia się skóry.
Sosna syberyjska - rośnie pomimo wiecznie otaczającej ją zmarzliny i skalistego gruntu. Jest 5 razy bogatsza w witaminy E niż oliwa z oliwek. i 3 razy bogatsza w witaminę F niż olej z wątroby dorsza. Wzmacnia bariery w skórze, zabezpiecza przed szkodliwym działaniem wiatru i zimna. Stanowi idealną bazę do kremów, szamponów i odżywek działając odżywczo i nawilżająco.
Szaławi syberyjska -
to naturalny lek wykorzystywany w Tajdze przez zwierzęta do leczenia wszelkiego rodzaju obrzeków i ran.
Rokitnik z Ałtaju -
to bogate żródło witamin, aminokwasów, kwasów tłuszczowych Omega 3, 6, 9 i rzadkiegi Omega 7.


60% produktów Natira Siberica jest ceryfikowana w znanych jednostkach ceryfukujących ECOCERT, BDIH i ICEA. Zgodność z regulacjami Unii Europejskiej dla kosmetyki - potwierdza - 1223/2009 oraz standard GMP ISO 9001 i 22716.               Sprawdż pełną ofertę marki Natura Siberica >>>
Tagi:
Data dodania: 2018-07-12