Napoje aloesowe reVito
Marka reVito przedstawia naturalne, zdrowe i świeżo wyciskane napoje z tropikalnego aloesu. Soczyste liście aloesowe są prawdziwą skarbnicą cennych dla zdrowia składników. Aloes słynie ze swoich odżywczych i nawadniających właściwości. W napojach reVito znajdziemy aż 55% czystego aloesu – to absolutny rekord wśród tego typu produktów na rynku. To nie jedyna niespodzianka – w produktach nie ma tradycyjnego, białego cukru. Napoje słodzone są sokiem jabłkowym. Z pewnością napoje reVito szturmem zdobędą podniebienia smakoszy napojów aloesowych!

Napój aloesowy z sokiem z cytryny i herbatą Matcha to tradycja w nowym wydaniu! Cytryna zapewnia orzeźwienie, a matcha pobudza, dodając energii. Wspólnie z aloesem tworzą witalny napój idealny.

Napój aloesowy z zielonym jęczmieniem to mix zapewniający młody wygląd. Młody jęczmień połączony z aloesem zadba o Twój metabolizm i pomoże pozbyć się zbędnych kilogramów.

Napój aloesowy z chia to orzeźwiający i najlepiej nawadniający napój na świecie! Duet tych dwóch super roślin zapewnia nowe, ciekawe doznania smakowe.

Napój aloesowy z kolagenem to naturalny, funkcjonalny napój, który zadba o Twoją skórę. Soczyste liście aloesowe potrafią nadać naszej cerze blask, a dodatek kolagenu jeszcze wzmacnia ten efekt!

Nowości od reVito to napój bez cukrów i napój oryginalny, których cechuje wyjątkowy, wyczuwalny smak soczystego, minimalnie kwaśnego, ale z nutą słodyczy aloesu. Idealnie orzeźwiają i nawadniają. 

Napój bez cukru to idealny napój dla tych, którzy uwielbiają je w wersji FIT.  Napój bez cukru, to napój bez kalorii. 
Napój oryginalny to naturalna esencja smaku aloesu i owocowej fuzji jabłka. Ta idealna kompozycja sprawia, że napój jest orzeźwiający z delikatną dozą owocowej słodyczy.
Tagi:
Data dodania: 17.05.2022