Merkury S.A. poleca produkty Nellie's. 08.01.2019r.
Nellie’s – Hipoalergiczne środki czystości już dostępne
James Roberts  zbudował markę Nellie’s  z dedykując ją  swojej Matce, która była zwolenniczką bardzo ekologicznego stylu życia. Stworzył linię produktów wolną od toksyn i fosforanów i syntetycznych substancji zapachowych. Stworzył markę bezpieczną dla każdej rodziny. Marka Nellie’s ma podpozycje naturalnych środków czyszczących w niemalże każdej kategorii, od proszków do prania i  płynów do mycia naczyń,  po środki do czyszczenia  owoców.
Głównym składnikiem aktywnym jest soda rozpuszczalna w wodzie, która w połączeniu z innymi składnikami pochodzenia naturalnego staje się bardzo efektywnym środkiem czyszczącym. Producent przypisuje swojej marce trzy zasadnicze cechy. Są to produkty:Ekologiczne - Wszystkie produkty Nellie’s są biodegradowalne, dzięki czemu nie oddziaływają negatywnie na środowisko naturalne.

Hipoalergiczne - Cała linia Nellie’s jest wolna od szkodliwych toksyn, fosforanów i syntetycznych substancji zapachowych. Produkty są zatem bezpieczne dla alergików i szczególnie polecane dla dzieci.
Efektywne - Ideą marki jest produkcja detergentów w proszku, aby wytwarzać produkty jak najbardziej efektywne i bez wypełniaczy,  bo wg przekonań marki Nellie’s, transport zbędnej wody nie jest przyjazny środowisku.
 
Merkury S.A. jest wyłącznym dystrybutorem marki Nellie’s na rynku polskim!


ZOBACZ PRODUKTY MARKI NELLIE'S >Tagi:
Data dodania: 2019-01-08