MEGA kampania kosmetyków z rokitnikiem Natura Siberica

Natura Siberica z największą w 2021 roku kampanią dla linii Oblepikha Professional!

25 października ruszyła kampania 360 ̊ kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów marki Natura Siberica z linii C-Berrica Oblepikha i Oblepikha Professional. Kampania swoim zasięgiem obejmuje sponsoring telewizyjny w stacjach głównych: TVN, Polsat, TVP1/TVP2 oraz wielu stacjach tematycznych, m.in. TV4, TVN7, TTV, Puls, Czwórka, Szóstka, Polsat Film, Fox, Stopklatka, Eska TV. Oprócz reklamy telewizyjnej marka zaplanowała również liczne działania w przestrzeni digital marketingu, takie jak kampanie w social mediach (Facebook, Instagram, YouTube), w portalach o tematyce beauty i lifestyle oraz współpracę z Influencerami. Kampania będzie trwała do końca listopada.

Dlaczego warto mieć w swojej ofercie kosmetyki z rokitnikiem Natura Siberica?

W najnowszej, ulepszonej, wegańskiej linii Oblepikha Siberica Professional, bazującej na hydrolatach, znajdują się zarówno kosmetyki do pielęgnacji ciała, m.in. peelingi, masła do ciała, kremy do rąk i stóp,  jak i produkty do kompleksowej pielęgnacji skóry głowy i włosów. Głównym składnikiem aktywnym tej serii jest rokitnik nazywany „złotem Syberii”, dzięki jego niezwykłym właściwościom adaptogennym*  i wysokiemu stężeniu witamy C  (10 x więcej niż cytryna i 15 x więcej niż pomarańcza).

*Adaptogeny to substancje aktywne zawarte w roślinach, utrzymujące równowagę całego organizmu. Ich działanie jest szerokie i wielokierunkowe - pomagają zwiększyć odporność na stres, wzmacniają, a także wykazują silny potencjał antyoksydacyjny. Znajdują się przede wszystkim w roślinach, żyjących w trudnych warunkach, takich jak np. te panujące na dzikiej Syberii.

Wykorzystaj czas kampanii Natura Siberica i zarabiaj na kosmetykach z rokitnikiem!
ZOBACZ OFERTĘ PRODUKTÓW >

Tagi:
Data dodania: 28.10.2021