Kubara. Produkty marki Dobra kaloria i jej nowe przysmaki w ofercie. 14.11.2019r.

Zgodnie z obecnymi trendami: weganizmu oraz zrównoważonego rozwoju świata (produkcja ekologiczna) firma Merkury stale rozwija swoje portfolio o właśnie te grupy produktów! Kubara to marka spójna z obecnymi rynkowymi trendami. Firma ta tworzy zdrowe przekąski wytwarzane z naturalnych wartościowych składników. Produkty Kubary od zawsze były wegetariańskie oraz wegańskie. Clean label - tzn. czysta etykieta, która jest dewizą Producenta i jest obietnicą zdrowego, wartościowego posiłku.

  Kubara - Dobra Kaloria: LEKKI CHRUP

To wypiekane w piecu ciastka. Zboża takie jak: amarantus oraz proso są źródłem magnezu i potasu. Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz układu nerwowego. Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Poza zdrowotnymi właściwościami – Lekki Chrup jest po prostu przepyszny! Produkt słodzony jest melasą buraczaną.  Powyższe efekty zdrowotne można osiągnąć spożywając co najmniej 30 g produktu dziennie. Znaczenie ma także zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia. Produkty są certyfikowane jako BIO (ekologiczne).

                 

   Kubara - Dobra Kaloria - NA OKRĄGŁO

                   

Na okrągło Kakao & Nuta cytrusowa to  przekąskowe kulki z prostym składem. Kulki imitują popularne wegańskie przekąski domowej roboty - kulki mocy! Magnez, zawarty w kakao, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Żelazo z migdałów pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny. Potas, obecny z nerkowców, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Opakowania, w którym znajdują się kulki można wielokrotnie otwierać i zamykać. Produkty te nie zawierają, żadnej formy cukru.  


Kubara - Dobra Kaloria - BATONY

        
  Baton solony orzech jest prosty, sycący i mocno wciągający. Idealny dla fanów połączenia słodkiego ze słonym. Jest słodki dzięki daktylom, a słony dzięki soli z Kłodawy. Zawiera tylko naturalnie występujące cukry. Orzeszki ziemne są bogatym źródłem witaminy B3, potasu, magnezu oraz wapnia. Orzechy arachidowe zawierają najwięcej białka ze wszystkich orzechów, dlatego też chętnie sięgają po nie kulturyści.

 
Baton kokos i pomarańcza to przekąska dla aktywnych. Wiórki kokosowe nadają niezwykle głębokiego smaku kokosa. Dodatek olejku pomarańczowego nadaje smak i aromat pomarańczy.

 
Polecam, Dietetyk Luiza WilczewskaZOBACZ PRODUKTY  MARKI KUBARA >


Tagi:
Data dodania: 13.11.2019