Kosmetyki ze słonecznej Kalifornii!


Poznaj markę rodem ze słonecznej Kalifornii!


 

Kalifornia to kwintesencja filozofii zdrowego stylu życia, która na tej płaszczyźnie pozostaje niedoścignionym wzorem dla pozostałych stanów Ameryki. Towarzyska, uśmiechnięta, pełna miłości i poszanowania dla natury i zwierząt. Przekazujemy tę moc w naszych wyjątkowych kosmetykach, które po brzegi wypełnione są naturą. Petal Fresh Pure - oryginalne i właśnie z Kalifornii.

Nasze kosmetyki można nazwać ultra – odżywczymi koktajlami do ciała i włosów. Dzięki bogatym składnikom, jakimi są ekstrakty z owoców, witaminy i składniki mineralne, doskonale wspomagają codzienną pielęgnacje ciała i włosów. Bogata formuła świetnie zadba o nawet najbardziej wrażliwą skórę.

Dzięki naszym kosmetykom kruche i łamliwe włosy odzyskują swój naturalny blask, a ciało nabiera jędrności i przywraca komfort napiętej i suchej skórze. Przekonaj się samemu jak wyjątkowe są nasze produkty.

PETAL FRESH PURE mocno kocha naturę jak i zwierzęta, będące częścią tego samego ekosystemu. Dlatego też wszystkie składniki w naszych kosmetykach są w 100% wegańskie.

1% zysków firmy przeznaczamy na wyrównanie poziomu edukacji wśród dzieci z ubogich rejonów świata. Stale wspieramy fundację „BE CARE LOVE”.

SPRAWDŹ OFERTĘ >
Tagi:
Data dodania: 05.08.2022