Ekologiczne środki czystości oparte na naturalnych składnikach.
SYNERGETIC to ekologiczne środki czystości oparte na naturalnych składnikach. W trosce o naszych bliskich oraz dobro planety stworzyliśmy bezpieczne, biodegradowalne i skuteczne produkty, które nie szkodzą zdrowiu i nie zanieczyszczają przyrody.
Większość z nich spełnia rygorystyczne wymogi międzynarodowego certyfikatu ICEA. Potwierdza on, że środki SYNERGETIC zawierają minimum 95% składników pochodzenia naturalnego, są przebadane dermatologicznie oraz wegańskie.

Nie zawierają syntetycznych dodatków, co niweluje ryzyko alergii czy podrażnień. Właśnie dlatego produkty SYNERGETIC są tak popularne wśród rodziców oraz świadomych konsumentów, którym zależy na naszym środowisku.

W ofercie SYNERGETIC znajdziesz m.in. płyny do mycia naczyń, produkty do czyszczenia, płyny i proszki do prania, tabletki do zmywarki oraz mydło w płynie. Specjalnie z myślą o najmłodszych powstała także linia SYNERGETIC dla dzieci. To bezzapachowe płyny do mycia naczyń, prania oraz płukania, które są bezpieczne nawet dla niemowląt.

Wszystkie nasze produkty są biodegradowalne, co oznacza, że ulegają całkowitemu rozkładowi w przyrodzie. Opakowania zaś w 100% nadają się do recyklingu. Z nami dbasz więc nie tylko o czystość, ale także o ekologię.

Marzy Ci się dom bez chemii – bezpieczny dla zdrowia i przyjazny dla planety?

Z SYNERGETIC to możliwe!

ZOBACZ OFERTĘ PRODUKTÓW >
Tagi:
Data dodania: 31.05.2021