Długo wyczekiwane owocowe nowości Rudolfs

W ofercie Rudolfs pojawiły się długo wyczekiwane owocowe nowości! Do grona bestsellerowych, ekologicznych kremów dołącza kolejna propozycja, tym razem na bazie malin! Nowe smarowidło gruszka – malina – chia to mus na bazie lubianych przez wszystkich owoców, wzbogacony o wyjątkowe ziarenka szałwii hiszpańskiej – rośliny pełnej składników odżywczych i błonnika. Drobne czarne nasionka, dzięki swojej zdolności pochłaniania wody, tworzą charakterystyczną żelową strukturę. Ta niezwykła cecha została wykorzystana również do produkcji soczystych musów!

Nowa linia owocowych przetworów składa się z trzech musów na bazie owoców i ziarenek chia. Do portfolio dołączają: mus malinowy, mus jagodowy oraz mus tropikalny. Ekologiczne smakołyki pełne owoców to prawdziwa innowacja, którą musisz wypróbować! Cukier w recepturze został zastąpiony syropem z agawy, który ma przyjemny, zbliżony do miodu smak i charakteryzuje się wysoką słodkością.

Owocowe nowości marki Rudolfs to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego dżemu! Musy z chia to ciekawa propozycja, która urozmaici każde śniadanie. Doskonale sprawdzają się w formie smarowidła do kanapek. Świetne również jako dodatek do naleśników, deserów i kolorowych kanapek, za którymi przepadają dzieciaki.

ZOBACZ MUSY RUDOLFS >


Tagi:
Data dodania: 11.03.2021