Dbaj o środowisko, myj zęby bambusową szczoteczką. 26.07.2019r.

Jako obywatele świata, musimy podjąć kroki w kierunku ochrony środowiska. Wybierajmy produkty biodegradowalne, które zmniejszą ilość wyrzucanego plastiku. Na świecie jest ponad 7 miliardów ludzi, z których większość szczotkuje zęby plastikową szczoteczką. Zmieńmy swoje nawyki i używajmy bambusowych szczoteczek, które są fantastyczną alternatywą dla plastiku.Wykorzystuj bambus ekologiczny!

Bambus Moso jest uprawiany w sposób naturalny, bez żadnych dodatków chemicznych ani pestycydów. Dodatkowo jest pokryty całkowicie naturalnym woskiem, aby zachować jedwabistość i suchość!

Są zrównoważone i przyjazne dla pandy!

Użyty bambus jest całkowicie zbierany w sposób zrównoważony. Jak zapewne wiesz, bambus jest znany z tego, że rośnie w ciągu 4 stóp dziennie w odpowiednich warunkach. Dość niesamowite. Ponadto panda nie je bambusa Moso, więc nie odbieramy źródeł żywności pand .

Mają biodegradowalne uchwyty!

Nasze uchwyty do szczoteczek do zębów są całkowicie biodegradowalne, dzięki czemu nie będą trwać wiecznie na wysypiskach, jak każdy inny pędzel! Możesz dosłownie poddać recyklingowi włosie, a następnie wrzucić rękojeść do stosu kompostu, gdzie ulegnie naturalnemu rozkładowi!

Są antybakteryjne!

Bambus jest w rzeczywistości naturalnie przeciwdrobnoustrojowy . (Z tego samego powodu deski do krojenia są wykonane z bambusa!) Oznacza to, że teoretycznie nie musisz się martwić o bakterie rosnące w rękojeści!

Są stylowe i wyjątkowe!

Okay, wszystkie przyjazne dla środowiska… Bambusowe szczoteczki do zębów są po prostu piękne i fajnie wyglądają! Chcesz mieć najciekawszy pędzel w filiżance? ZABIEGAĆ!

Są konfigurowalne!

Woobambo to szczoteczki do zębów pakowane są w surowce wtórne i nadające się do recyklingu. Karty zabezpieczające są wytwarzane z odpadów pokonsumenckich i podlegają (ponownemu) recyklingowi. Zastosowane tworzywo sztuczne nazywane jest tereftalanem polietylenu (PET): prawdopodobnie najłatwiejszym do recyklingu tworzywem dostępnym na rynku. W przeciwieństwie do innych tworzyw sztucznych, które można jednorazowo poddać recyklingowi, tworzywo PET jest nie tylko cieńsze od innych tworzyw sztucznych, ale może być wielokrotnie poddawane recyklingowi.

ZOBACZ PRODUKTY >


 

 

 
Tagi:
Data dodania: 26.07.2019