Bunny Ninja idealne na szkolną przerwę

Nauka pochłania sporo energii, szczególnie u najmłodszych uczniów. Przygotowaliśmy propozycje zdrowych alternatyw słodyczy bez dodatku cukru. Wartościowe przekąski, w których słodycz pochodzi wyłącznie z owoców, dodadzą dzieciakom siły do dalszej pracy i działania na najwyższych obrotach przez cały dzień. Warto wzbogacić ofertę sklepików szkolnych o słodycze z dobrym składem i pozwolić najmłodszym na dokonywanie właściwych wyborów żywieniowych. Jeżeli zdrowsze wersje popularnych słodkości będą tak samo smaczne, z pewnością wielu uczniów będzie sięgać właśnie po nie.

Idealnym rozwiązaniem, które spełnia wszystkie wyżej wymienione wymagania są przekąski Bunny Ninja. Bunny to niewątpliwie przekąski, które pozwolą na moment zapomnieć o szkolnych obowiązkach i poprzez owocową zabawę zapewnią dzieciakom chwilę wytchnienia – właśnie takich słodyczy szukają dzieci! Bunny Ninja to łakocie, które szturmem zdobywają rynek, gdyż są przepełnione owocowym smakiem i radością. Ciekawa forma przekąsek zachęca do odkrywania owocowego świata poprzez pełną słodyczy zabawę. Źródłem tej słodyczy są wyłącznie owoce, gdyż Bunny Ninja stroni od klasycznego cukru.

Możesz wybierać spośród dwóch rodzajów Bunnego. Pierwszy z nich to rollsy, czyli zdrowo zakręcone, przepełnione owocowym smakiem kąski, które umilą każdą przerwę. Zwinięte w rulon, długie żelki można rozwijać, zwijać, zapewniając sobie niekończącą się zabawę smakami. W opakowaniu znajduje się jedna, wyjątkowo długa żelka zwinięta w dużą serpentynę. Kolorowe rollsy dostępne są w trzech smakach:

Bunny Ninja to też Fruit Straws – długie owocowe sznureczki, które dzieci mogą rozrywać i dzielić się owocową przyjemnością ze swoimi kolegami z klasy. Długie owocowe przekąski nie tylko wyśmienicie smakują, ale też są pretekstem do świetnej zabawy sensorycznej, zachęcając najmłodszych do sięgania po owoce. Niewielki rozmiar przekąsek „na raz” zmieści się idealnie w każdej kieszonce w plecaku. Fruit Straws dostępne są również w trzech wariantach smakowych:

Bunny Ninja to przekąski przyszłości, które smakiem przebijają dostępne na rynku smakołyki, a niebanalną formą zachęcają małych odkrywców do eksplorowania owocowego świata. Przekąski Bunny Ninja dostępne są w kolorowych, zwracających uwagę displayach, które wybijają się na półce i momentalnie przyciągają wzrok szczególnie najmłodszych smakoszy.

Tagi:
Data dodania: 22.09.2023