Babuszka Agafia. Nowa oferta już w sprzedaży. 05.05.2020r.
7 POWODÓW dla których konsumenci sięgają po syberyjskie kosmetyki.

Od kilku lat kosmetyki ze Wschodu podbijają polski rynek. Jeszcze 10 lat temu nikt nie spojrzałby na produkty z cyrylicą. Okazało się, że dostępność,dobra cena, wysoka jakość i bogactwo naturalnych składników sprawiły, że Polki polubiły Receptury Babuszki Agafii do włosów i ciała. Marka od lat ceniona jest na międzynarodowych rynkach, a w Polsce jest ciekawą alternatywą familijnych kosmetyków ekonomicznych.


MARKA Z TRADYCJĄ. Babuszka Agafia oparta jest na tradycyjnych, sprawdzonych recepturach zielarskich. Jest topową marką kosmetyczną na Wschodzie, konsumenci wiedzą, że stoi za nią jakość i mają do niej zaufanie. Marki, którym się ufa, są wybierane jako pierwsze.

MARKA W TRENDACH – OPARTA NA NATURALNYCH SKŁADNIKACH. Powrót do korzeni i kosmetyki bazujące na naturalnych składnikach to trend, który zagości w Polsce na stałe. Receptury Babuszki Agafii są pełne syberyjskich ziół, rosnących na czystych ekologicznie terenach w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Zbierane są na certyfikowanych farmach, tradycyjnymi metodami bez inwazyjnych dla środowiska naturalnego metod. Marki pochodzące z natury są wybierane jako pierwsze.

MARKA Z EMOCJAMI – TWORZY SKOJARZENIA Z BABCIĄ – OPIEKUNKĄ. Stylizowane opakowania i wizerunek marki wzbudzają pozytywne skojarzenia kojarzą się z ciepłem i opieką. W natłoku kosmetyków i komunikatów dobre emocje mają znaczenie przy wyborze kosmetyków. Dlatego prawdopodobieństwo, że produkt do włosów Receptury Babuszki Agafii zostanie wybrany jako pierwszy, jest bardzo duże.

MARKA Z WYJĄTKOWYMI SKŁADNIKAMI. Składniki, na których bazują Recepty Babuszki Agafii, są wyjątkowe ze względu na miejsce, z którego są pozyskiwane, ale również ze względu na swoje silne właściwości pielęgnacyjne. Takiego bogactwa i połączeń syberyjskich ziół nie spotka się w innych markach do pielęgnacji włosów. Są to np. mydlnica lekarska, rokitnik ałtajski, szałwia syberyjska, kladonia śnieżna, sosna i jodła syberyjska.

SKŁADNIKI NATURALNE - CHARAKTERYSTYCZNE DLA SYBERII

1. Korzeń mydlicy lekarskiej  
2.
Olej z sosny syberyjskiej   

3. Cytryniec chiński  
4. Północna moroszka   
5. Rokitnik ałtański

         

MARKA HIT RYNKOWY WŚRÓD ZIOŁOWYCH KOSMETYKÓW DO WŁOSÓW.
Większość produktów do włosów marki Receptury Babuszki Agafii to hity sprzedażowe. Unikatowym produktem, wywodzącym się ze zwyczajów kąpielowych we wschodnich baniach, jest czarne mydło do włosów i ciała zawierające 37 ziół. Ten kosmetyk jest wyjątkowy pod względem składników,konsystencji i działania, ale ma także jedną ważną cechę – mydło może być używane przez całą rodzinę.

MARKA DOBRA NA KRYZYS. Produkty do pielęgnacji włosów to kosmetyki pierwszej potrzeby, a cena stanowi jeden z ważniejszych czynników zakupowych. Równocześnie rozwija się trend kosmetyków naturalnych. Dlatego Recepty Babuszki Agafii to kosmetyki, które powinny się znaleźć w ofercie każdego sklepu kosmetycznego.

MARKA POSZUKIWANA PRZEZ KLIENTÓW. Najbardziej wartościowe dla sprzedawców są marki, których specjalnie nie trzeba reklamować, po które klient sięga sam z ciekawości, a jak spróbuje raz, to po niego wraca. Właśnie po Receptury Babuszki Agafii klienci wracają, bo wiedzą, że w niskiejcenie dostaną najlepszą pielęgnację włosów.rodukty do pielęgnacji włosów to kosmetyki pierwszej potrzeby, a cena stanowi jeden z ważniejszych czynników zakupowych. Równocześnie rozwija się trend kosmetyków naturalnych. Dlatego Recepty Babuszki Agafii to kosmetyki, które powinny się znaleźć w ofercie każdego sklepu kosmetycznego.


ZOBACZ OFERTĘ KOSMETYKÓW >Tagi:
Data dodania: 27.04.2020