12. Kongres Rynku FMCG. Bezcenna wiedza. 24.05.2019r.
Kongres Rynku FMCG – "Market Roku i Drogeria Roku” to cykliczne spotkanie przedsiębiorców z branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej. Od 11 lat spotkanie to gromadzi kluczowych przedsiębiorców rynku polskiego oraz podmiotów działających na rynkach europejskim. To jedna z największych w regionie Europy Centralnej i Wschodniej konferencji, poświęcona lokalnym i globalnym trendom, nowym ideom oraz przyszłości sektora retail, e-commece i przemysłowi FMCG oraz ich otoczeniu usługowo-technologicznemu.

Kongres to miejsce, w którym uczestnicy wymieniają myśli i nawiązują współpracę, która pozwala podejmować ważne decyzje dotyczące zarządzaniem firmą. Od lat uczestnicy dzielą się doświadczeniem w zakresie propagowania wiedzy związanej z ochroną środowiska.

Tematy konferencji obejmują szereg ważnych tematów. Wśród najważniejszych kwestii, które zostaną poruszone podczas 12 Kongresu znajdą się m.in.: trendy konsumenckie i zdrowie, rynek pracy i automatyzacja, transformacja cyfrowa i technologiczna, środowiska naturalne i jego ochrona.  Dodatkowo poruszana bedzie idea gospodarki, płatności bezgotówkowe, analiza Big Data i personalizacja oferty, mobilność i customer experience, rozwiązania omnichannel i e-commerce, idee handlu wysokiej prędkości i handlu bez granic. Będzie również czas na omówienie kwestii dotyczących strategii rozwoju, sprzedaży, marketingu, czy budowania łańcucha wartości.

Kongres w liczbach:


  • 1200 uczestników
  • 450 menadżerów z polskich sieci handlowych
  • 500 reprezentantów producentów branży FMCG
  • 250 dostawców usług

WIĘCEJ O KONGRESIE >


Tagi: kongres, FMCG, handel, przemysł, usługi, merkurysa, wiadomości handlowe, wiadomości kosmetyczne,
Data dodania: 24.05.2019